AMY WINEHOUSE: Jej talent, jej miłość, jej tajemnica… | AFTERPARTY & PRZEDPREMIEROWY POKAZ FILMU

AMY WINEHOUSE : Jej talent, jej miłość, jej tajemnica…
Tego głosu i osobowości nie da się zapomnieć. W tym roku mija 4 rocznica śmierci wyjątkowej artystki, Amy Winehouse.
Emocje i pasje, które słychać w Jej utworach, powodują, że muzyka Amy do dzisiaj wywołuje dreszcze. Niewiarygodny talent, charyzma, teksty a przede wszystkim niepowtarzalny głos, sprawił, że Amy wciąż żyje w sercach milionów ludzi na całym świecie.
„Amy” to nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy i jednocześnie błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy, która niestety odbiła się na jej życiu. Przejmująca opowieść o wyjątkowej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Czy to tak wiele? Może nie, ale cenę zapłaciła najwyższą z możliwych.

Trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń i wyznań. Amy Winehouse zobaczymy jaka była z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów.
30.07.2015 (czwartek) o godzinie 18:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „AMY” w Kino Muranów. Jeśli również chcenie uczestniczyć tego dnia na pokazie przejmującego dokumentu, bilety na film w cenie 20 zł do nabycia są wyłącznie w kasie kina

http://youtu.be/wabU5YklMg4

Po seansie nie rozchodzimy się, lecz mamy zaszczyt zaprosić Was na afterparty do AïOLI Cantine Bar Cafe Deli na ul.Świętokrzyską 18 i wzniesienie toastu za Amy!
Specjalnie na tę okazję przygotowane zostaną trzy nowe koktajle serwowane od godziny 16:00 na bazie Tanqueray No.TEN, których nazwy nawiązują do trzech albumów Amy Winehouse:

– Amy: Frank
– Amy: Back to Black
– Amy: Lioness

Startujemy tego dnia już od godz. 16:00! Czas w AïOLI umili Wam DJ, który specjalnie dla Was zagra wyłącznie utwory Amy Winehouse.
Od 20:00 odbędzie się również wyjątkowy koncert zespołu jazz’owego, który odda prawdziwy, charyzmatyczny i niepowtarzalny klimat życia i twórczości artystki.
Przez cały czas trwania imprezy nie zabraknie również samej Amy! Jak to możliwe? Przyjdźcie, a przekonacie się sami!

Do zobaczenia w Aioli Cantine Bar Cafe Deli na Świętokrzyskiej 18 !

PLAKAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *