BOHOBOCO AW 2014/15 BACKSTAGE KAMPANII

Duet BPHOBOCO już po raz czwarty postawił na Magdę Jasek, która jak twierdzą projektanci, doskonale odzwierciedla styl kolekcji i uosabia esencję filozofii marki.

Modelka rozpoczęła współpracę przy kampaniach wizerunkowych BOHOBOCO w 2011 roku, wtedy projektanci, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, odkryli tę rudowłosą Polkę o eterycznej urodzie. Magda wówczas stawiała pierwsze kroki w świecie mody. Dzisiaj Magda jest jednym z najgorętszych nazwisk z listy top modelek i pomimo wielu obowiązków i podróży między Nowym Jorkiem a Paryżem, nie odmówiła współpracy z BOHOBOCO i z radością po raz kolejny została twarzą nowej kolekcji.
„Doskonale rozumiem jakiej energii szukają projektanci marki, czego oczekują od modelki. Atmosfera podczas sesji była doskonała, było dużo śmiechu i zabawnych sytuacji, szczególnie podczas kręcenia video. Prawie zapomniałam, że jestem w pracy” – podsumowała współpracę przy projekcie Magda.

Delikatna i naturalna uroda Magdy idealnie komponuje się z kolekcją, którą projektanci przygotowali na sezon jesień-zima 2014/15. Efekty pracy będzie można zobaczyć już wkrótce.
Do tego czasu uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy do galerii zdjęć zza kulis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *