IDEA

Ideą HighWarsaw jest przybliżenie świata mody, kultury oraz ciekawych wydarzeń w Warszawie. HW działa z myślą dla wielu osób, przez małe grono pasjonatów. Z zamiłowania do fotografii, designu niestandardowych tekstów oraz mody, stawiamy na kreatywność i siłę prostego przekazu.
Wielkim prestiżem, ale jednocześnie odpowiedzialnością jest rozpowszechnianie informacji publicznie oraz posiadanie stałych odbiorców liczących się z pokazywanym przez nas punktem widzenia. Portal kierowany jest do osób zainteresowanych charakterem prezentowanych tematów, a nie ilością osobowości na nie uczęszczających. Współczesny świat, pełen plejady gwiazd ujęty zostaje z innej perspektywy, stawiając na fakty, a nie plotki o „celebrytach”.
Każda z zakładek o różnej tematyce, jest staranie przez nas przygotowywana oraz przemyślana. Staramy się w jak najciekawszy sposób przedstawiać Wam podejmowaną przez nas tematykę. Angażując się w różne ciekawe wydarzenia, które mają miejsce na terenie Warszawy, zachęcamy Was do spędzania jak najprzyjemniej czasu w stolicy.

 

Jako pomysłodawczyni oraz właścicielka strony serdecznie polecam oraz życzę miłego czytania/oglądania.
Agnieszka Larska.

 


 

 

ZESPÓŁ

Robert Przepiórka | fotograf | robertprzepiorka.pl
Marcin Kmieciński | fotograf
Katarzyna Duszak | asystent