OTWARCIE : 19 DZIELNICA

Nowe miejsce na mapie Warszawy – 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej 47. Okolica, która nie tętni jeszcze nowoczesnym designem oraz licznymi apartamentowcami, powoli nabiera tempa i zmienia się w bardzo atrakcyjną siedzibę stolicy. Własnie tam powstało miejsce z zamysłem kreowania trendów i rozwijania wyobraźni. „19 Dzielnica Mody Sztuki&Urody” gwarantuje nowości oraz wiele atrakcji w tym miejscu z trzech dziedzin, na których skupia szczególna uwagę: moda, sztuka i uroda. Co ciekawego możemy tam zobaczyć?

W strefie MODY – spotkania z młodymi projektantami jaki i zagranicznymi twórcami, takimi jak: Betti Design, Averly London, Minefy – Ewa Zwolińska, Arkadiusz Taraska, biżuteria Joanna Ecrin oraz ubranka dla naszych najmłodszych pociech. Panowie również znajdą coś dla siebie! Z mody męskiej jest marka Pako Lorente Polska.
W dziale SZTUKI – to przybliżenie sobie twórczości artystki znanej pod pseudonimem Yo Art, Maggie Piu oraz Krystyny Vilchyńskiej. Nie zabraknie również dodatków do urządzania domu.
Dla zrelaksowania się i odnowy powstała strefa URODY, gdzie dzięki współpracy z wieloma markami kosmetycznymi oraz wykwalifikowanym zespołem fryzjerów i wizażystów, zaprojektowano przyjazny salon dla ciała i ducha.

W dniu otwarcia można było zapoznać się z ofertą przygotowaną przez 19 Dzielnicę, nowościami ze świata mody oraz na afterze pobawić się przy muzyce zespołu WHATTAGIRLZ.
Jedno miejsce – 3 różne strefy. Czego chcieć więcej? Już otwarta 19 Dzielnica pełna mody, sztuki i urody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *