PIERWSZA AUCKJA MODY POLSKIEJ | MiTo

Dlaczego PIERWSZA AUCKJA MODY POLSKIEJ?

Pierwsza – bo wcześniej chyba nikt nie wpadł na ten pomysł, bo ten pomysł wydaje się nieco ryzykowny, na pewno odważny i niebanalny, wymagający niekonwencjonalnych działań. Pierwsza w Polsce impreza, na którą od dawna czekało środowisko projektantów.
Aukcja – po wielkim sukcesie Aukcji Polskiej Grafiki Warsztatowej, MiTo stało się prawdziwym domem aukcyjnym, łączącym 20-letnie doświadczenie działań na rynku sztuki, tradycję galerii współczesnej z nowymi wyzwaniami świata dizajnu, mody, wzornictwa przemysłowego oraz wielkomiejskiego lifestyle‘u.
Mody – daleko przekraczającej swą użyteczność, mody będącej wreszcie dziedziną sztuki, mody inspirującej się nowymi zjawiskami w kulturze, ustanawiającej nowe wzorce estetyczne, lansującej trendy w wielu dziedzinach życia codziennego.
Polskiej – prezentujemy krajowych projektantów – tych z dorobkiem, ale i tych na dorobku. Obiekty wystawione na Aukcji to pojedyncze sztuki, specjalnie przyszykowane na tę okoliczność.

W klimatycznej przestrzeni kawiarni MiTo chodziły modelki prezentując wszystkim przybyłym gościom projekty, które można było wylicytować i nadać im nowe cenny. Początkowo skrępowanie uniemożliwiało zabawę, lecz po niedługim czasie wszyscy się rozkręcili. Z powodu braku świadomości, jak i strych przyzwyczajeń, ceny kreacji nie górowały tak bardzo jakby chcieli z pewnością projektanci, bo moda polska nadal nie jest da nas jeszcze taka oczywista. Z tego powodu Powstała Pierwsza Aukcja Mody Polskiej aby jeszcze bardziej docierać do społeczeństwa i pokazać, że nasze krajowe projekty są ciekawe, dobrej jakości, ale przede wszystkim jedyne w swoim rodzaju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *