POŻEGNANIE Z NOWĄ KARTĄ MOMU GASTROBAR

Gorące dni lata już za nami, ale pożegnamy je oficjalnie w nadchodzącą sobotę i niedzielę (18-19/09) w MOMU. Od soboty dostępna również będzie zupełnie nowa karta menu.

Momu_plakat

 

 

Nowy, już siódmy rozdział karty, zatytułowany został 
STREETFOOD+ świata. Z myślą o Was, abyście mogli lepiej zapoznać się z nowościami przygotowanymi przez kucharzy restauracji, przez weekend odbędzie się Public Tasting – co oznacza obniżenie  wszystkich cen z nowego menu o 50% ! Nie brzmi zachęcająco?
Impulsem do zmiany menu byłą inspiracja kulturą jedzeniową ulic świata – Azji, Ameryki i Europy. Tylko w MOMU połączony został kult street foodu z wysoką jakością używanych produktów i autorskimi przepisami. W nowej karcie znajdą się nieszablonowe propozycje, takie jak: Ramen Burger z makaronem noodle, żeberka z trawą cytrynową, sałatka z kapustą pak choi, czy pizza z  marynowaną gruszką i ricottą.
MOMU.Gastrobar – to przenikanie się baru i kuchni, nie zapominając o tym w piątek (18/09) od godziny 17.00 na wszystkich gości czeka karta z nowymi koktajlami. Ceny wszystkich koktajli tego wieczoru będą tańsze również o 50%!

Przenieście się z nami na ulice świata – od tajskiej Khao San Road przez londyńską Rupert Street po nowojorską Fifth Avenue.
Weekend 18-19 września to z całą pewnością termin, który trzeba zapamiętać i przeznaczyć na odwiedziny MOMU. Gastrobaru! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *