Reebok Ventilator x Areta Szpura

Reebok docenia talent i kreatywność, często więc współpracuje z artystami z różnych środowisk. Tym razem, do kolaboracji zaprosił Aretę Szpurę – projektantki Local Heroes, która stworzyła nowy wzór kultowego modelu Ventilator.

V68991_DETAIL-4

Nowy model Ventilatorów, które w tym roku obchodzą swoje 25-lecie, stały się idealnym elementem współpracy projektantki Local Heroes z Reebok. Ozdobiony biały klasyczny but oryginalną hologramową wstawką oraz drobnymi elementami w kolorze różowej waty cukrowej oraz najbardziej charakterystyczna podeszwa – cała w kolorach tęczy – w pełni odzwierciedla styl i charakter produktów marki Local Heroes. Uzupełnieniem nowego wzoru Ventilatorów są sznurowadła z hasłem „Doing Real Stuff Sucks”, które jest mottem życiowym Arety.

_MG_6406

Proces tworzenia modelu idealnego trwał rok. Propozycja współpracy ze strony marki pojawiła się, gdy Areta mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Wtedy też zaczęły powstawać pierwsze pomysły na to, jak but powinien wyglądać – dobór materiałów, kolorów, nadruków, produkcja sampli. Jak przyznaje Areta jej największą inspiracją były zdjęcia z dzieciństwa i zamiar stworzenia butów dziecięcych w dorosłych rozmiarach.

Nie był to pierwszy wspólny projekt Reeboka z Aretą Szpurą. Buty Reebok Classic pojawiły się już wcześniej w stylizacjach do wiosennej kampanii Local Heroes, a we wrześniu projektantka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla modelu Ventilator, która odbyła się w słonecznym Los Angeles.
_MG_5725
Jak działać to razem na pełną skalę!” – mówi Szpura – „Zarówno ja jak i marka Reebok jesteśmy zadowoleni z efektów. Mam nadzieję, że nie będzie to koniec, a dopiero początek kolejnych wspólnych działań!” .
Oryginalny model Ventilator trafi do sklepów 4 listopada 2015 – będzie dostępny w sklepach Reebok, Worldbox oraz salonach sieci Sizeer. Od grudnia pojawi się również zagranicą w wybranych sklepach!
#reebokxareta #thisisventilator
nkjdnjkn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *