TOGETHER FOREVER BY Qπш ROBERT KUPISZ

Suknia ślubna Together Forever by Qπш zdj. 3Robert Kupisz lubi zaskakiwać i znany jest z tego, że patrzy na modę w niestandardowy sposób. Nie podąża za trendami, tylko tworzy je, i jako jedyny w Polsce, nie oglądając się na nikogo, pokazuje swoje kolekcje z rocznym wyprzedzeniem. Charakterystyczny rockowy styl grunge projektanta, w którym tworzy i przerabia, ręcznie farbuje i przycina, stosuje upcykling, jest jego znakiem rozpoznawczym.

Tym razem Robert Kupisz proponuje swoim klientkom nietypowe suknie ślubne. Suknie ślubne z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz to propozycje utrzymane w subtelnym, dziewczęcym charakterze. Wykonane z delikatnej, miękkiej tkaniny siatkowej mają dodawać kobietom lekkości i wdzięku, a nie przytłaczać. Co więcej, projektant w cenie sukni zapewnia usługę, która po ceremonii ślubnej daje możliwość skrócenia i ręcznego przefarbowania na wybrany kolor, nadającej charakterystyczny dla marki Qπш Robert Kupisz grunge’owy styl oraz umożliwi jej ponowne wykorzystanie. Proponowane kolory farbowania sukienek Together Forever to blady róż, gołębi szary oraz beżowy.

„Chciałem, by mojej propozycje sukien ślubnych były młodzieńcze i zwiewne. By kobiety w tym szczególnym dniu wyglądały zjawiskowo i romantycznie ale nowocześnie. Aby nie były przytłoczone nadmiarem ozdób i objętości materiału. Taka jest moja wizja ślubnej stylizacji. ” – mówi Robert Kupisz.

„Czas zmienić smutny los sukien ślubnych, które po ceremonii Suknia ślubna Together Forever by Qπш zdj. 2lądują na dnie szafy. Postanowiłem dać moim klientkom możliwość skrócenia i przefarbowania sukni na wybrany kolor. Dzięki temu suknia może być noszona wiele razy. ” – dodaje projektant.

Suknie ślubne Together Forever trafią do butików w wersji krótkiej i długiej w styczniu 2016 roku. Dostępne będą w sprzedaży w butikach autorskich projektanta w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, a także w butiku internetowym www.robertkupisz.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *