Drugi salon „U Fryzjerów” otwarty!

Show fryzjerskie na żywo – tak marka U Fryzjerów uczciła otwarcie nowego, drugiego już salonu !

 

Jak wygląda dziewczyna, która wybiera się na randkę, imprezę, wielką galę czy idąc na kawę z przyjaciółkami? Podczas głównego punktu wydarzenia, czyli pokazu fryzur, styliści pokazali swoje interpretacje fryzur romantycznych, imprezowych, wieczorowych i codziennych. Nie był to jednak tylko pokaz, ale show, podczas którego goście na żywo mogli zobaczyć jak te fryzury powstają. Koncepcją było zaprezentowanie upięć prostych, które każda kobieta będzie w stanie powtórzyć w domu. Na backstage’u natomiast powstały bardziej kreatywne, modowe i odważne ich wersje.

„Z jednej strony chcieliśmy stworzyć kolekcję użytkową, która mogłaby przyjąć się na ulicach miast. Z drugiej, chcieliśmy dać upust naszej kreatywności. Tak narodził się pomysł, żeby na scenie powstały upięcia nieskomplikowane – dzięki czemu wyszliśmy z naszą kolekcją do prawdziwych kobiet – a poza sceną fryzury, które należy traktować raczej jako sztukę.” – mówią Tomasz Bożek i Piotr Popławski, właściciele U Fryzjerów.

Efekt całego show był owocem współpracy obu salonów i ekip : „Byliśmy pewni, że to właściwi ludzie na właściwym miejscu. I my, i nasi fryzjerzy, bardzo często pracujemy z gwiazdami, czeszemy przy sesjach i pokazach, ale – co najważniejsze – jesteśmy na co dzień w salonie i mamy styczność z klientami. Dzięki temu pomysł, żeby zaprezentować i modę użytkową, i sztukę, miał prawo zadziałać.” – przyznają właściciele marki. Zapewniają również, że pokaz inaugurujący otwarcie drugiego salonu, był pierwszym z wielu planowanych na przyszłość, wspólnych projektów.

Warstwa fryzjerska pokazu to zasługa pracowników salonów U Fryzjerów, jednak warto zaznaczyć, że na sukces wydarzenia pracowało wiele osób – modelki miały na sobie ubrania z najnowszej kolekcji marki ChomiSawa, w stylizacjach Marty Śliwińskiej, a pokaz wyreżyserował Maciej Majzner.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *