ULICZNY KLASYK Z AMERYKI I JAPONII W WARSZAWIE

Moda uliczna przechodzi silną reaktywację, dlatego w Warszawie wyczekujemy z niecierpliwością premierę kultowych modeli Vans i WTAPS , która odbędzie się już w sobotę 12 września w „VETERAN” SHOP & GALLERYjedynym miejscu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Naprawdę rzadko zdaża się, że w Polsce możemy kupić jeden z hitów sezonu ze świata mody ulicznej. Tym razem jednak jest inaczej – legendarna współpraca pomiędzy japońską marką WTAPS oraz skateboardowym gigantem Vans ma swoją kolejną odsłonę.

wtaps-vans-september-2015-09

Duchem amerykański Vans współpracuje z japońskim WTAPS już od 10 lat. Efektem tej kolaboracji stały się na nowo stworzone kultowe modele Vansa: Ery, SK8-Hi oraz Style 36.

Ich wyjątkowość polega na mocnych akcentach kolorystycznych przy modelu Ery, gdzie białą, grubą podeszwę przedstawiono w ciemnej zieleni, soczystej czerwieni i niebieskim. Limitowane odcienie bordo, granatu i czarnego zamszu sprawdziły się najlepiej na Style 36, a SK8-Hi jako jedyne pozostały w zachowawczej szarości z czernią.

“Bardzo cieszymy się, że jesteśmy jedynym sklepem w Europie Środkowo-Wschodniej, który otrzymał możliwość sprzedaży kolekcji WTAPS x Vans Vault. To duże wyróżnienie ze strony Vansa, zarówno dla Veteran Shop&Gallery, jak i całego rynku polskiego, na którym wreszcie zaczął pojawiać się asortyment dostępny wcześniej tylko w Londynie, Berlinie i Paryżu. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się wprowadzać coraz więcej tego typu asortymentu do oficjalnej sprzedaży w Polsce” – mówi Jakub Detko, współwłaściciel Veteran Shop&Gallery

 

Cena ~ 399.-


 

Premiera WTAPS x Vans Vault odbędzie się w najbliższą sobotę w Veteran Shop&Gallery o godzinie 10.00. Ilość par ściśle limitowana!

https://www.facebook.com/events/841205205993520/842394872541220/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *